Maska ochronna VARIOPROTECT GRIND + GVS ELIPSE

319,99 zł
Towar dostępny w magazynie
Brutto

Przyłbica ochronna do szlifowania i cięcia plazmowego w zestawie z półmaską filtrującą

Szybka dostawa

Produkty dostępne wysyłany w 24h.

Masz pytanie związane z tym produktem?

Zadzwoń do naszego doradcy: 783 148 431

Ilość

PÓŁMASKA OCHRONNA GVS ELIPSE + PRZYŁBICA OCHRONNA VARIOPROTECT GRIND!

ZESTAW MASEK ZAPEWNIAJĄCYCH NAJWYŻSZĄ OCHRONĘ TWARZY I DRÓG ODDECHOWYCH !

ZESTAW GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO !

Oferowany przez nas zestaw zapewnia maksymalną ochronę twarzy i dróg oddechowych zarówno przy obróbce metalu jak i drewna, oraz wszędzie tam gdzie zależy nam na wysokim poziomie bezpieczeństwie! Maski zostały dobrane tak aby zapewnić jak najwyższy niezwykły komfort użytkowania! Wysoka jakość wykonania wg. najwyższych standardów zapewnia długoletnie użytkowanie!

NAJWYŻSZA OCHRONA DRÓG ODDECHOWYCH!

Oferowana półmaska ochronna GVS Elipse P3 służy do ochrony dróg oddechowych przed kurzem, oparami metali, mgłą olejową i wodną oraz mikroorganizmami, tj. bakterie i wirusy. Maska została wykonana ze specjalnego materiału, spełniającego wymagania materiałów stosowanych w medycynie, dzięki czemu gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo! Optymalny rozmiar nie ogranicza pola widzenia i zapewnia najwyższy komfort użytkowania! Jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort pracy, ponad wszystko!

NISKA WAGA ! TYLKO 132g !

GSV Elipse to przystępna cenowo półmaska ochronna, która zapewnia łatwą obsługę i długi okres użytkowania. Dzięki temu, że maska waży jedynie 132g, a wszystkie jej części są niskoprofilowe, użytkowanie maski jest wysoce komfortowe!

IDEALNE DOPASOWANIE DO TWARZY !

W masce zastosowano pasek, regulowany w 4 pozycjach, dzięki czemu możemy ją dopasować według własnych upodobań. W części tylnej znajduje się specjalna gumowa osłona zapewniająca idealne dopasowanie do głowy, a także pozwalająca na stosowanie maski w warunkach wysokiej wilgotności!

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ FILTRA !

Oferowana maska GVS ELIPSE to najlepszy wybór wśród dostępnych na rynku półmasek wielorazowych. Zapewnia doskonałą ochronę dzięki zastosowaniu filtrów typu HESPA P3, które są wodoodporne i nadają się do wielorazowego użytku. Doskonale chronią przed przed kurzem, oparami metali, mgłą olejową i wodną oraz mikroorganizmami, tj. bakterie i wirusy. Skuteczność filtra wynosi aż 99,95%, co przekłada się na maksymalne bezpieczeństwo. Oznacza to, że filtry doskonale sprawdzą się podczas cięcia, szlifowania i naprawy pojazdów albo przy pracy w przemyśle leśnym czy rolnictwie. Filtry P3 można używać do chwili całkowitego zapchania lub odczucia dyskomfortu. Dokładne i szczelne dopasowanie fitrów zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo podczas pracy!

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY MASKI:

  • Wykonanie z hipoalergicznego materiału klasy medycznej
  • Centralny zawór zwrotny pozwala na zmniejszenie do minimum oporów oddechowych oraz zapobiega gromadzeniu się wilgoci wewnątrz maski.
  • Wygodny, lekki pasek bezpoślizgowy, regulowany w 4 pozycjach, gwarantuje bezpieczne stosowanie w warunkach wysokiej wilgotności.
  • Filtry mechaniczne wielowarstwowe typu HESPA zapewniają 99,95% skuteczności!
  • Kompatybilność z przyłbicami spawalniczymi

MASKA GVS TO NAJWYŻSZA OCHRONA PODCZAS SPAWANIA, SZLIFOWANIA, OBRÓBKI METALU, DREWNA ITP.

MAKSYMALNA  OCHRONA TWARZY !

Oferowana przyłbica zapewnia maksymalną ochronę całej twarzy podczas szlifowania i cięcia plazmowego, gwarantując niezwykle bezpieczeństwo, zarówno przy obróbce metalu jak i drewna. Skorupa maski wykonana jest wg. najwyższych standardów i zapewnia ochronę przed rozpryskami, iskrami, a także zapewnia wysoką odporność na uderzenia. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z gwarantowanym bezpieczeństwem sprawia że oferowana przyłbica jest dużo lepszym wyborem niż klasyczne okulary czy gogle!

WYSOKI KOMFORT PRACY !

Niska waga, duże pole widzenia, wygodne i łatwo regulowane nagłowie zapewniają wysoki komfort użytkowania. Jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort pracy, ponad wszystko!

PEŁNA REGULACJA NAGŁOWIA !

W masce zastosowano nagłowie regulowane w 3 pozycjach, dzięki czemu możemy ją dopasować według własnych upodobań. W części tylnej znajduje się specjalna gumowa osłona zapewniająca idealne dopasowanie do głowy, a także pozwalająca na stosowanie przyłbicy w warunkach wysokiej wilgotności!

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY PRZYŁBICY :

  • Kształt przyłbicy zapewnia pełną kompatybilność z półmaskami filtrującymi
  • Duże pole widzenia
  • Niska waga 385g
  • Maksymalny komfort noszenia dzięki optymalnemu dopasowaniu i łatwo regulowanemu nagłowiu
  • Idealne rozwiązanie do zastosowań szlifierskich, do obróbki metalu i drewna

PARAMETRY GVS ELIPSE

MODEL: Elipse P3 RD

PRODUCENT: GVS

TEMPERATURA PRACY: od -5 do +55°C

FILTR: P3 - ochrona przed aerozolami cząstek stałych i ciekłych (pyły, mgły i dymy), bakteriami, zarodnikami i wirusami (>0,3 μm)

KONSTRUKCJA ZAWORÓW: nylon

KONSTRUKCJA KRAŻKÓW: silikon

CZAS PRZECHOWYWANIA: 5 lat

ROZMIAR: M/L

WYMIARY: 93 x 130 x 110 mm

WAGA: Maska z filtrami - 132g, sama maska - 97,6g

NORMY: EN 140:1998 - Sprzęt ochrony układu oddechowego - Półmaski i ćwierćmaski; EN 143:2000 + A1:2006 P3 - Sprzęt ochrony układu oddechowego - Filtry

PARAMETRY VARIOPROTECT GRIND

MATERIAŁ: Nylon

TEMPERATURA PRACY: od -55 do +55 °C

NORMY: CE, ANSI, CSA, AS/NZS

WYMIARY(dł. x szer. x wys.): 350 x 250 x 190 mm

WAGA: 385 g

ZESTAW ZAWIERA:

- PRZYŁBICA OCHRONNA VARIOPROTECT GRIND - 1szt.

- PÓLMASKA GVS ELIPSE - 1szt. rozmiar M/L (rozmiar uniwersalny)

- FILTR HESPA P3 - 2szt.

- INSTRUKCJA OBSŁUGI

9 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Seria
PÓŁMASKA OCHRONNA GVS MASKA VARIOPROTECT
Kod produktu
PÓLMASKA OCHRONNA GVS ELIPSE PRZYŁBICA OCHRONNA
EAN
4036351298922

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło