Pólmaska filtrująca GVS ELIPSE

159,99 zł
Towar dostępny w magazynie
Brutto

Półmaska filtrująca GVS Elipse P3 służy do ochrony dróg oddechowych przed kurzem, oparami metali, mgłą olejową i wodną oraz mikroorganizmami, tj. bakterie i wirusy.

Szybka dostawa

Produkty dostępne wysyłany w 24h.

Masz pytanie związane z tym produktem?

Zadzwoń do naszego doradcy: 783 148 431

Ilość

PÓŁMASKA OCHRONNA GVS ELIPSE Z FILTREM P3 rozmiar M/L

Maska firmy GVS - włoskiego producenta środków ochrony najwyższej jakości!

ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO !

Oferowana półmaska ochronna GVS Elipse P3 służy do ochrony dróg oddechowych przed kurzem, oparami metali, mgłą olejową i wodną oraz mikroorganizmami, tj. bakterie i wirusy. Maska została wykonana ze specjalnego materiału, spełniającego wymagania materiałów stosowanych w medycynie, dzięki czemu gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo! Optymalny rozmiar nie ogranicza pola widzenia i zapewnia najwyższy komfort użytkowania! Jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort pracy, ponad wszystko!

NISKA WAGA ! TYLKO 132g !

GSV Elipse to przystępna cenowo półmaska ochronna, która zapewnia łatwą obsługę i długi okres użytkowania. Dzięki temu, że maska waży jedynie 132g, a wszystkie jej części są niskoprofilowe, użytkowanie maski jest wysoce komfortowe!

IDEALNE DOPASOWANIE DO TWARZY !

W masce zastosowano pasek, regulowany w 4 pozycjach, dzięki czemu możemy ją dopasować według własnych upodobań. W części tylnej znajduje się specjalna gumowa osłona zapewniająca idealne dopasowanie do głowy, a także pozwalająca na stosowanie maski w warunkach wysokiej wilgotności!

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ FILTRA !

Oferowana maska GVS ELIPSE to najlepszy wybór wśród dostępnych na rynku półmasek wielorazowych. Zapewnia doskonałą ochronę dzięki zastosowaniu filtrów typu HESPA P3, które są wodoodporne i nadają się do wielorazowego użytku. Doskonale chronią przed przed kurzem, oparami metali, mgłą olejową i wodną oraz mikroorganizmami, tj. bakterie i wirusy. Skuteczność filtra wynosi aż 99,95%, co przekłada się na maksymalne bezpieczeństwo. Oznacza to, że filtry doskonale sprawdzą się podczas cięcia, szlifowania i naprawy pojazdów albo przy pracy w przemyśle leśnym czy rolnictwie. Filtry P3 można używać do chwili całkowitego zapchania lub odczucia dyskomfortu. Dokładne i szczelne dopasowanie fitrów zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo podczas pracy!

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY MASKI:

  • Wykonanie z hipoalergicznego materiału klasy medycznej
  • Centralny zawór zwrotny pozwala na zmniejszenie do minimum oporów oddechowych oraz zapobiega gromadzeniu się wilgoci wewnątrz maski.
  • Wygodny, lekki pasek bezpoślizgowy, regulowany w 4 pozycjach, gwarantuje bezpieczne stosowanie w warunkach wysokiej wilgotności.
  • Filtry mechaniczne wielowarstwowe typu HESPA zapewniają 99,95% skuteczności!
  • Kompatybilność z przyłbicami spawalniczymi

MASKA GVS TO NAJWYŻSZA OCHRONA PODCZAS SPAWANIA, SZLIFOWANIA, OBRÓBKI METALU, DREWNA ITP.

KOMPATYBILNOŚĆ Z PRZYŁBICAMI

Maska została wyprofilowana tak aby zapewnić kompatybilność z przyłbicami spawalniczymi i ochronnymi, dzięki czemu możemy zyskać dodatkową ochronę. Doskonałe dopasowanie do twarzy i nisko profilowa konstrukcja zapewnia pełny zakres widzenia, nawet w maskach spawalniczych i ochronnych!

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ:

  • PÓLMASKA GVS ELIPSE - CZEŚĆ TWARZOWA - 1szt. rozmiar M/L (rozmiar uniwersalny)
  • FILTR HESPA P3 - 2szt.
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI

CAŁOŚĆ ZAPAKOWANA W ORYGINALNE OPAKOWANIE !

PARAMETRY TECHNICZNE MASKI

MODEL: Elipse P3 RD

PRODUCENT: GVS

TEMPERATURA PRACY: od -5 do +55°C

FILTR: P3 - ochrona przed aerozolami cząstek stałych i ciekłych (pyły, mgły i dymy), bakteriami, zarodnikami i wirusami (>0,3 μm)

KONSTRUKCJA ZAWORÓW: nylon

KONSTRUKCJA KRAŻKÓW: silikon

CZAS PRZECHOWYWANIA: 5 lat

ROZMIAR: M/L

WYMIARY: 93 x 130 x 110 mm

WAGA: Maska z filtrami - 132g, sama maska - 97,6g

NORMY: EN 140:1998 - Sprzęt ochrony układu oddechowego - Półmaski i ćwierćmaski; EN 143:2000 + A1:2006 P3 - Sprzęt ochrony układu oddechowego - Filtry

10 Przedmioty

Opis

Stan
Używany
Seria
PÓŁMASKA OCHRONNA GVS Z FILTRAMI
Kod produktu
PÓLMASKA OCHRONNA GVS ELIPSE Z FILTRAMI
EAN
5060233800230

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło