TEKNEL BUTTERFLY 3,5kW INDUCTOR

10 999,00 zł
Towar dostępny w magazynie
Brutto

Szybka dostawa

Produkty dostępne wysyłany w 24h.

Masz pytanie związane z tym produktem?

Zadzwoń do naszego doradcy: 783 148 431

Ilość

✅ PODGRZEWACZ INDUKCYJNY TEKNEL BUTTERFLY 3.5kW

PROFESJONALNY PODGRZEWACZ DO SZYBKIEGO ROZGRZEWANIA METALI METODĄ INDUKCYJNĄ O MOCY 3.5kW

✅ PROFESJONALNY PODGRZEWACZ INDUKCYJNY !

Podgrzewacz indukcyjny TEKNEL BUTTERFLY 3.5kW jest rewolucyjnym urządzeniem przeznaczonym do bezpłomieniowego rozgrzewania metali żelaznych i aluminium metodą indukcyjną! Wykorzystanie indukcji do podgrzewania elementów znacząco poprawia czas pracy, jej wydajność i bezpieczeństwo! Element ogrzewany jest równomiernie i w miejscu do tego wymaganym, dzięki czemu nie uszkodzimy elementów znajdujących się w pobliżu!

Pomimo niewielkich rozmiarów i wagi (7kg) urządzenie uzyskuje bardzo wysokie parametry wyjściowe. Wbudowany układ chłodzenia cieczą umożliwia uzyskanie mocy 3,5kW przez 20 minut, a opatentowany system końcówek umożliwia ich szybką i bezproblemową wymianę.

✅ INDUKCJA - REWOLUCYJNE OGRZEWANIE METALI !

Podgrzewacz BUTTERFLY 3.5kW działa na zasadzie zmiennego pola elektromagnetycznego tworzącego się wewnątrz cewki, czego efektem jest ogrzanie materiału w miejscu którym potrzebujemy, bez uszkodzeń w jego okolicach. Korzystając z reguł indukcji elektromagnetycznej, urządzenie dostarcza ogromną ilość ciepła do konkretnego miejsca w ciągu zaledwie kilku sekund na głębokość 4mm.

Urządzenie chłodzone jest cieczą, dzięki czemu nie nagrzewa się i wytrzymuje długie cykle pracy! Podgrzewacz indukcyjny nagrzewa metal tylko w wybranym miejscu do temperatury 500-600˚C nie zmieniając charakterystyki technicznej stali. Moc regulowania jest skokowo co 10%

✅ ZASTOSOWANIE

Urządzenie znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie jest konieczność podgrzania elementu do wysokiej temperatury! Poradzi sobie z zapieczonymi elementami takimi jak: śruby, pręty, profile, blachy, łożyska, obudowy, wały napędowe, zawiasy, nakrętki, rury i koła zębate, układy wydechowe itp. Można je także wykorzystać do ogrzewania przyrządów i detali przed hartowaniem, łączeniem, lutowaniem, spawaniem.

Zalecany do każdego serwisu pojazdów osobowych i dostawczych do napraw blacharskich i mechanicznych. Do zastosowań przy remontach i ustawianiu geometrii kół, w punktach wymiany opon i warsztatach mechanicznych. Gwarantuje zmniejszenie czasu naprawy i maksymalną kontrolę nagrzewania podczas pracy!

✅ ZESTAW ZAWIERA

  • TEKNEL BUTTERFLY 3.5kW
  • PRZEWÓD ROBOCZY Z KOŃCÓWKĄ

PARAMETRY TECHNICZNE:

Prąd pobierany z sieci: 16A

Zabezpieczenie sieci zasilającej: 20A

Znamionowe napięcie zasilania: 230V; 50Hz/60Hz (1ph)

Czas pracy ciągłej: 20 minut przy mocy maksymalnej

Częstotliwość: 20-60 kHz regulowana automatycznie

Moc maksymalna: 3,5 kW

Stopnie regulacji: 10

Długość kompletnego przewodu: 1,8 m

Pojemność zbiornika: 2,5 litra

Rodzaj chłodzenia: ciecz

Wymiary: 21x45x26 cm

Waga: 7kg

INDUCTOR BHF01
20 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
Marka
inna
Kod producenta
INDUCTOR BHF01
EAN (GTIN)
5903991105974
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
10

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło